Wspieramy Ukrainę / Ми підтримуємо Україну

punkt nauki zdalnej - grafika w języku ukraińskim

Mieszkasz w Warszawie i chcesz uczyć się zdalnie w ukraińskim systemie edukacji? Przyjdź i skorzystaj z miejsca do nauki online!

1 września w warszawskich szkołach rozpoczęły się lekcje. Miasto pamięta także o dzieciach i młodzieży z Ukrainy, które chcą kontynuować zajęcia online w ukraińskim systemie edukacji. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy punkty nauki zdalnej, w których można spokojne się uczyć w obecności opiekuna. Punkty są wyposażone w komputery, drukarki i niezbędny sprzęt. Znajdują się w różnych dzielnicach Warszawy, tak by każdy miał do nich łatwy dostęp. Największy mieści się w Centrum Edukacji i Rozwoju przy ul. Towarowej 25A (https://edukacja.um.warszawa.pl/centrum-edukacji-i-rozwoju). Oferujemy w nim również pomoc psychologiczną, możliwość nauki języka polskiego oraz różnorodne zajęcia rozwijające zainteresowania i pasje.

Organizację punktów prowadzonych przez Miasto finansuje UNICEF Polska. Celem działań Warszawy jest zapewnienie wszystkim ukraińskim uczniom możliwości nauki; niezależnie od tego czy dołączą do polskiego systemu oświaty, czy pozostaną w systemie ukraińskim. W działaniach tych wspierają Miasto organizacje pozarządowe, instytucje i firmy prywatne.

Zapraszamy do zdalnej nauki oraz korzystania z ciekawych zajęć!

Lista punktów do nauki zdalnej: https://edukacja.um.warszawa.pl/punkty-nauki-zdalnej

punkt nauki zdalnej - grafika w języku polskim