Kierownik stołówki 22 884 46 40 wew. 336

Sylwia Gera

stolowka@sp154.waw.pl

OBIADY W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

KOSZT OBIADÓW W POSZCZEGÓLNYCH MIESIĄCACH – POBIERZ PLIK PDF (47 kB)

1. Zapisy na obiady szkolne dokonywane są:

– u wychowawcy klasy w formie deklaracji (na zebraniu, tuż po rozpoczęciu roku szkolnego),

– u kierownika stołówki (w trakcie roku szkolnego).

2. O rezygnacji z obiadów szkolnych oraz zamianach posiłków (II danie na zupę itp.) każdorazowo należy poinformować kierownika stołówki łącznie z przesłaniem potwierdzenia przelewu na e-mail kierownika stołówki (stolowka@sp154.waw.pl).

3. Brak wniesienia opłaty za obiady, nie jest jednoznaczny z rezygnacją z korzystania z posiłków.

4. Niezgłoszenie rezygnacji z obiadów szkolnych nie zwalnia z ponoszenia opłaty za przygotowane posiłki (dotyczy rezygnacji stałej).

5. Dopuszcza się możliwość zwrotu opłaty za korzystanie z posiłku w stołówce szkolnej. Nieobecność należy zgłosić do godz. 9:00 danego dnia u kierownika stołówki (osobiście, telefonicznie, poprzez wiadomość e-mailową lub dziennik elektroniczny LIBRUS). Tylko na tej podstawie powstała nadpłata może być zaliczona na poczet opłaty za kolejny miesiąc.

6. Jeżeli nieobecność dziecka będzie zgłoszona po godzinie 9.00 odliczenie dokonywane będzie od dnia następnego.

7. W przypadku regulowania opłat po terminie płatności, odliczenia nie będą dokonywane.

8. Odliczenie kwoty następuje z odpłatności w następnym miesiącu.

9. Odpłatność za obiady wnosi się na rachunek bankowy za miesiąc z góry, poprzedzając miesiąc w którym następuje korzystanie z posiłków.

10. Opłaty za korzystanie z posiłków w stołówce szkolnej w miesiącach: styczeń/wrzesień wyjątkowo wnosi się do 5 dnia danego miesiąca.

11. W przypadku nieuzasadnionego nieuregulowania opłaty do 10-go każdego miesiąca, uczniowie zalegający z opłatami, otrzymują upomnienia, nieterminowość zgłaszana jest także wychowawcom klas i rodzicom.

12. Nieuzasadniona lub niezgłoszona nieobecność na posiłku nie podlega zwrotowi kosztów.

13. Posiłki wydawane są od poniedziałku do piątku w godz. 11:00 do godz. 14:40.

14. W przypadku utraty / zniszczenia karty posiłkowej, jej duplikat wynosi 7 zł (płatność wyłącznie gotówką).

stołówka szkolna