30 września dzieci z klas 2c i 2e wykonały ciastolinę. Świetliczaki poznały przepis na tą ciekawą masę plastyczną i wyrabiały do osiągnięcia odpowiedniej konsystencji, następnie lepiły różne kształty. Zabawa była super!



Jesteś tutaj:
30 września dzieci z klas 2c i 2e wykonały ciastolinę. Świetliczaki poznały przepis na tą ciekawą masę plastyczną i wyrabiały do osiągnięcia odpowiedniej konsystencji, następnie lepiły różne kształty. Zabawa była super!


