16 grudnia odbyły się warsztaty pierniczkowe. Dzieci ozdabiały swoje pierniczki lukrami i posypkami, następnie degustowały. Świetliczaki miały również możliwość zabrania pierniczków do domu.



Jesteś tutaj:
16 grudnia odbyły się warsztaty pierniczkowe. Dzieci ozdabiały swoje pierniczki lukrami i posypkami, następnie degustowały. Świetliczaki miały również możliwość zabrania pierniczków do domu.


