Koncert „Gdzie Polska – tam moje serce”, 23.11.2018

budynek szkoły przy ulicy Leśnej Polanki 63/65

Zapraszamy kl. Ib, Id i Ic na koncert: ,,Gdzie Polska – tam moje serce”, który odbędzie się dnia 23.11.2018 r. (piątek) w godz. 14:30-15:30.

Zapisy  u wychowawcy świetlicy.

Organizator: mgr Bogusława Katarzyna Markowska – wychowawca świetlicy

 Informacja od autorów koncertu:

Każdy z naszych koncertów jest artystycznie zamkniętą kompozycją różnych sztuk. Najważniejsza oczywiście jest muzyka. Wykonujemy utwory klasyczne, rozrywkowe, ludowe oraz muzykę typowo dziecięcą, która sprawia, że na naszych koncertach dzieci świetnie się bawią. Odpowiednio – dla dzieci starszych oraz młodzieży przygotowujemy specjalny repertuar.

Warstwa muzyczna każdego koncertu wzbogacona jest o elementy plastyczne (elementy scenografii, rekwizyty, ilustracje do utworów), literackie (wiersze, opowieści muzyczne oraz baśnie ilustrowane muzyką).

Ponadto na każdym koncercie dzieci i młodzież uczą się piosenek, które śpiewają wspólnie z artystami, a także pojawiają się elementy ruchowe, zabawy i animacje, natomiast dzieci starsze i młodzież w większym stopniu uczestniczą poprzez słuchanie.

W koncertach biorą udział dwie osoby: solista (instrumentalista, wokalista lub aktor) oraz prowadząca koncert i akompaniująca solistom – Izabela Wilczak.

Współpracują z nami znakomici artyści o specjalności instrumentalnej, wokalnej, aktorskiej, mający bardzo dobry kontakt z dziećmi.