Sportowy sukces naszych lekkoatletów.

 

W czwartek (28.05.) podczas LIX Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w Lekkoatletyce uczniowie naszej szkoły wywalczyli 3 medale premiowane udziałem w Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej:
  1. Jan Tomiczak -klasa 8a -🥇 złoty medal w biegu na 300 m.
  2. Sztafeta Olimpijska (800m, 400m , 200m ,100m ) w składzie: Jan Tomiczak , Mateusz Orczykowski, Michał Staszkiewcz, Maksymilian Bryczyński  – 🥈 srebrny medal
  3. Franciszek Dąbrowski – klasa 7s- 🥉 brązowy medal w biegu na 1000m.
  4. Wojtek Łukaszuk klasa 7s – 4. miejsce w pchnięciu kulą.
Wielkie Gratulacje dla naszych młodych sportowców!
Srebrna Sztafeta Olimpijska chłopców.

Jan Tomiczak  na najwyższym stopniu podium.

 

Franciszek Dąbrowski - brązowy medalista w biegu na 1000m

 

Wojciech Łukaszuk -  4 miejsce w pchnięciu kulą.