Wernisaż „Wylewane obrazy”

plakat - wernisaż Wylewane obrazy

W dniu 5 marca 2020 roku w szkolnej galerii „Smaki Sztuki” odbył się wernisaż wystawy pt. „Wylewane obrazy”.  Swoje prace prezentowała: Elżbieta Popławska i Justyna Kotuniak Olszewska. Podczas wernisażu odbył się konkurs na najbardziej wyszukane tytuły prac oraz warsztaty z wylewania obrazów.

 Wystawa potrwa do 31 marca. Serdecznie zapraszamy!

Elżbieta Popławska

Jej pasją jest malowanie i zabawa kolorami. Wylewanie obrazów łączy obie te pasje. Ogromnie dużo radości sprawia jej kiedy powstają wylewane obrazy, są pełne barw, które się nawzajem przenikają tworząc niespotykane i niepowtarzalne wzory. Jedne są kontrastowe
i ekspresyjne a inne harmonijne i spokojne. Każdy wylany obraz jest inspiracją do dalszego tworzenia i łączenia różnokolorowych farb na kolejnym płótnie. Maluje od wielu lat, w technice oleju, akrylu i akwareli. Należy do Warszawskiego Stowarzyszenia Plastyków.

Justyna Kotuniak Olszewska

Plastyk, organizator reklamy, pedagog, malarka. Udział w licznych wystawach własnych oraz sekcji malarskiej ZPAP OW . Projektowała i wykonała scenografie dla teatru „ART”, oferty i katalogi targów „AGPOL” w PKIN. Maluje na szkle i ceramice oraz tkaninach. Należy do Okręgu Warszawskiego ZPAP od 1992r.

zdjęcie z wernisażu

zdjęcie z wernisażu