W dniu 15.05.2026 r. dzieci wykonały laurki z okazji Dnia Mamy. Uczniowie zrobili na laurce tulipany metodą origami oraz dodali ozdoby i życzenia.


Jesteś tutaj:
W dniu 15.05.2026 r. dzieci wykonały laurki z okazji Dnia Mamy. Uczniowie zrobili na laurce tulipany metodą origami oraz dodali ozdoby i życzenia.

