Zima w Mieście 2024 – dokumenty

Szanowni Państwo,

Informuję, że od 02 stycznia 2024 godzina   08:00   do 08 stycznia 2024r. do  godziny 16:00 można pobrać z systemu kartę kwalifikacyjną oraz obowiązkowo  regulamin. Należy również dokonać opłaty przelewem  za wyżywienie i opiekę zgodnie z ofertą naszej szkoły.

Następnie w tych samych dniach jw. złożyć potwierdzenie woli udziału w Akcji Zima w Mieście 2024 ( potwierdzenie woli jest warunkiem przyjęcia kandydata na akcję) wraz z kartą kwalifikacyjną, regulaminem,  z innymi załącznikami, w tym potwierdzenie opłat za wyżywienie i opiekę lub zaświadczenia o zwolnieniu z opłat. Składanie odpowiednich dokumentów tylko i wyłącznie w budynku Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 154 w Warszawie, przy ulicy Leśnej Polanki 63/65. Nie można wysyłać w/w dokumentów drogą elektroniczną, a tylko należy wstawić się osobiście w wyznaczonej placówce od godziny 8.00 do 16.00  przy portierni w godzinach pracy sekretariatu.

Z poważaniem

Kierownik ZwM 2024r. SP 154

Jolanta Glinka

 

Regulamin Feryjnej Placówki Edukacyjnej

wniosek_o_zwrot_opłat_za_opiekę_i_wyżywienie