Zakończenie projektu językowego „Uczniowie klas trzecich mówią i piszą po angielsku”.

Wakacje tuż, tuż. Z tej okazji wraz z uczestnikami projektu językowego „Uczniowie klas trzecich mówią i piszą po angielsku” przygotowaliśmy dla Was niespodziankę.

Wiersz z podziękowaniami przygotowali: Bruno z klasy 3c, Arsen z klasy 3d, Mateusz z klasy 3b oraz Szymon z klasy 3c.

Goodbye school (mp4 14,5 MB)

Pani Mariana z zaprzyjaźnionej szkoły STEALM Academy w Bułgarii przesłała nam podziękowania za udział w projekcie:

„Dear partner schools,

Thank you for the great collaboration in 2020-2021!

Dear students,

we are waiting for the new school year because it’ll bring us new challenges and joint projects!

Dear teachers,

we really appreciate your choice to cooperate exactly with STEALM Academy in your work”.

Greetings to Poland from Kari (Stealm Academy, Bulgaria) (mp4 11,9 MB)

Życzymy wszystkim bezpiecznych, udanych wakacji!

Zdjęcie przedstawia uczestników projektu językowego „Uczniowie klas trzecich mówią i piszą po angielsku, którzy życzą udanych wakacji.

Zdjęcie przedstawia uczestników projektu językowego „Uczniowie klas trzecich mówią i piszą po angielsku, którzy wybierają się w podróż wakacyjną.

Have a nice holiday.

Małgorzata Skalska