Zakończenie projektu eTwinning „Decorate Christmas Tree”

Ubrana choinka.Projekt eTwinning „Decorate Christmas Tree” właśnie się zakończył. Na początku grudnia przygotowane przez uczniów klas 0a oraz 0b ozdoby świąteczne zostały wysyłane do szkoły w Osnovna škola Turanj, Karlovac w Chorwacji.

W piątek 19.12.2020 uczniowie chorwackiej szkoły pod opieką pani Olgicy zawiesili otrzymane od nas ozdoby choinkowe.

Otrzymaliśmy zdjęcia relacjonujące ubieranie choinki. Uczniowie chorwackiej szkoły serdecznie dziękują za współpracę i pozdrawiają uczniów klas 0a oraz 0b. Ponadto przesyłają całej naszej społeczności szkolnej bożonarodzeniowe życzenia: Mery Christmas and Happy New Year.

Koordynatorem projektu była pani Małgorzata Skalska. W realizację projektu włączyły się również panie: Anna Pupek, Aleksandra Majkowska, Anna Suszczyńska.

Uczniowie ze szkoły w Osnovna škola Turanj, Karlovac w Chorwacji ubierają choinkę. Kolaż zdjęć przedstawiający ubieranie choinki. Ubrana choinka oraz ozdoby świąteczne przygotowane przez uczniów klas 0a, 0b.