Warszawska Karta Miejska – Karta Ucznia

budynek szkoły przy ulicy Leśnej Polanki 63/65

Od 2017 roku uczniom przysługują bezpłatne przejazdy Warszawskim Transportem Publicznym w oparciu o spersonalizowaną Warszawską Kartę Miejską – Kartę Ucznia. Uprawnienie do bezpłatnych przejazdów obowiązuje na obszarze 1. i 2. strefy warszawskiej komunikacji miejskiej. Uprawnienia są wgrywane na okres nauki w szkole – nie dłużej jednak niż na osiem lat. Karta Ucznia jest ważna przez cały okres ważności, także podczas wakacji. Karty są wyrabiane przez Zarząd Transportu Miejskiego, a wydawane są przez warszawskie szkoły. 

Komunikat w sprawie Karty Ucznia (151 kB)

Rodzice uczniów Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 154 zainteresowani pozyskaniem karty mogą złożyć wniosek w formie elektronicznej używając linku: https://kartaucznia.ztm.waw.pl/98e8b175

Wniosek o wydanie spersonalizowanej Warszawskiej Karty Miejskiej (pdf 295 kB)