Uczniowie naszej szkoły pokazują moc na zawodach lekkoatletycznych na warszawski AWFie

W dniu 11.05.2024 r. (sobota) na warszawskim AWF odbyły się Mistrzostwa Warszawy kategorii U-12 i U-14 w lekkoatletyce.
Uczniowie naszej szkoły w barwach: Uczniowskiego Klubu Sportowego Diamond Athletics Białołęka zdobyli 8 medali, prezentując wysoki poziom sportowy i osiągając zadowalające wyniki w swoich konkurencjach.
Bartosz Łabęcki (klasa 7s) w biegu na 300m osiągnął czas 40,82 s. i był bezkonkurencyjny, zdobywając złoty medal (jest to obecnie 4 czas w Polsce wśród zawodników w tej kategorii wiekowej według statystyk PZLA).
W skoku w dal Bartek zdobył ponadto brązowy medal z wynikiem: 4,96m.
Jan Tomiczak (klasa 6a) zdobył srebrny medal w skoku w dal z wynikiem 5,10 m (jest to obecnie 6 rezultat w Polsce w tej kategorii wiekowej).
Franciszek Dąbrowski (klasa 5s) – złoty medal w biegu na 600m. Jak zawsze Franek w pięknym stylu i taktycznie rozegrał bieg .
Maksymilian Bryczyński (klasa 5s) z wynikiem 1,50m w skoku wzwyż był bezkonkurencyjny, zdobywając złoty medal (to obecnie 7 rezultat w Polsce według statystyk PZLA w tej kategorii wiekowej).
Iga Ziętek  (klasa 6c) z wynikiem 4,64 m. zdobyła srebrny medal Mistrzostw Warszawy w kategorii U-14.
Na zawodach debiutowali również nowi zawodnicy z naszej szkoły, którzy rozpoczynają swoją przygodę ze sportem:
Wojciech Łukaszuk (klasa 5 s) – w pchnięciu kulą( 4 kg) zajął 5 miejsce z wynikiem 6,12m.
Franek Dąbrowski na pierwszym stopniu podium w biegu na 600m wraz z trenerem.
Maks Bryczyński mistrz w skoku wzwyż.
Bartek (brązowy medal) i Janek (srebrny medal). Razem na podium w skoku w dal.
Wspaniała Iga Ziętek - srebrna medalistka w skoku w dal.
Wspaniała Iga Ziętek – srebrna medalistka w skoku w dal.
Trzej Muszkieterowie z najlepszymi czasami na 300 m.