Sukces w dziedzinie historycznej

Z radością informujemy, że Benjamin Matusiak, uczeń klasy 6e,  został laureatem V edycji konkursu historycznego ,,Armia Krajowa – Bohaterowie″ organizowanego przez Szkołę Podstawową Nr 23 im. Edwarda Szymańskiego w Warszawa. Konkurs skierowany był  do uczniów klas 4 – 8 szkół podstawowych z terenu województwa mazowieckiego. Patronat honorowy objęli nad nim: Burmistrz Dzielnicy Ochota, Fundacja Polskiego Państwa Podziemnego, Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej, Archiwum Akt Nowych. Konkurs został wpisany przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty do wykazu konkursów punktowanych na świadectwie do szkół ponadpodstawowych.

26 kwietnia 2024 r. w budynku PAST- y, w siedzibie Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej Okręg Warszawa przy ul. Zielnej 39 odbyło się  uroczyste podsumowanie tegorocznej edycji konkursu, w którym uczestniczył uczeń naszej szkoły.

Serdecznie gratulujemy!

Benjamin odbiera dyplom laureata konkursu
Benjamin odbiera dyplom laureata konkursu
Benjamin odbiera dyplom laureata konkursu
Benjamin odbiera dyplom laureata konkursu