Scouts – Harcerze!

Praca domowa nie musi być nużąca i trudna.

Na języku angielskim  w ramach pracy domowej uczniowie klas trzecich otrzymali do wykonania plakat o harcerstwie.

Przygotowane plakaty są naprawdę super! Zachęcamy do obejrzenia – uczniowie kl. 3b, 3c ,3d, 3e wraz z p. Małgosią Skalską.

Bartosz z klasy 3d przygotował plakat na temat harcerstwa. Bartosz narysował harcerza w typowym stroju. Ponadto praca przedstawia harcerzy, którzy wspinają się po górach, strzelają z łuku, rozpalają ognisko oraz pływają kajakiem.

Daria z klasy 3e przygotowała plakat na temat harcerstwa. Daria w swojej pracy zaprasza do wspólnego wędkowana, strzelania z łuku, pływania kajakiem. Opisała również strój harcerski.

Olek W z klasy 3b przygotował plakat na temat harcerstwa. Olek w swojej pracy opisał swój harcerski oraz 4 aktywności: strzelanie z łuku, wędrówki po górach, wspinaczkę oraz biwakowanie. Olek przedstawia również 5 odznak: wędrowanie po górach, wędkowanie, pływanie kajakiem, gotowanie oraz odznakę muzyczną.

Szymon z klasy 3c przygotował plakat na temat harcerstwa. Szymon w swojej pracy opisał strój harcerski. Praca Szymona przedstawia następujące aktywności: strzelanie z łuku, pływanie kajakiem oraz biwakowanie.