Rozpoczynamy nowy rok szkolny!

budynek szkoły przy ulicy Leśnej Polanki 63/65

Drodzy Rodzice!

W naszej szkole trwają intensywne przygotowania do rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Dołożymy wszelkich starań, aby w trudnej sytuacji zagrożenia epidemicznego zapewnić Państwa dzieciom bezpieczeństwo. Poniżej udostępniamy obowiązujące od dnia 1 września procedury. Zostaną Państwo z nimi zapoznani także podczas spotkania z wychowawcą. Zwracamy się z prośbą o bezwzględne ich przestrzeganie.

Liczne obostrzenia mogą w wielu sytuacjach okazać się kłopotliwe – dla nas wszystkich. Liczymy jednak na wyrozumiałość i współpracę 🙂

Bardzo ważne jest to, aby przygotowali Państwo swoje dzieci do funkcjonowania w zmienionej szkolnej rzeczywistości – omówili nowe zasady i wyjaśnili powód ich wprowadzenia.

Informujemy jednocześnie, że Biuro Edukacji uruchomiło od marca br. Psychologiczne Centrum Wsparcia dla Rodziców i Uczniów (PCW), którego zadaniem jest pomoc uczniom i rodzicom w radzeniu sobie z nowymi wyzwaniami związanymi z pandemią. PCW pracuje od poniedziałku do piątku, od godz. 9.00 do 16.00; numer telefonu to 0 519 047 370.

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat bezpłatnej aplikacji ProteGO Safe. Narzędzie to pozwala ograniczać ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa i wspiera bezpieczny powrót dzieci do szkół.

Procedura zachowania bezpieczeństwa w związku z zagrożeniem COVID-19 (pdf 190 kB)

Procedura postępowania w przypadku podejrzenia zakażenia (pdf 230 kB)

Zasady korzystania z biblioteki szkolnej (pdf 105 kB)

Zasady korzystania ze stołówki (pdf 107 kB)

Zasady korzystania ze świetlicy (pdf 98 kB)

Zasady utrzymania czystości w pomieszczeniach (pdf 125 kB)