Projekt „Uczniowie klas trzecich mówią i piszą po angielsku”

W ramach projektu językowego „Uczniowie klas trzecich mówią i piszą po angielsku” w grudniu trzecioklasiści z naszej szkoły przygotowali kartki bożonarodzeniowe oraz nagrania piosenek świątecznych w języku angielskim, które zostały przekazane uczniom z zaprzyjaźnionej szkoły w Bułgarii.

Last Christmas Ola klasa 3d – Ola z klasy 3c śpiewa świąteczną piosenkę „Last Christmas”. Piosenka powstała w ramach projektu „Uczniowie klas trzecich piszą i mówią po angielsku”

Christmas song Arsen klasa 3d – Arsen z klasy 3c śpiewa świąteczną piosenkę „We wish you a merry christmas”. Piosenka powstała w ramach projektu „Uczniowie klas trzecich piszą i mówią po angielsku”

Christmas song Bruno klasa 3c – Bruno z klasy 3c śpiewa świąteczną piosenkę „I wish you a merry christmas”. Piosenka powstała w ramach projektu „Uczniowie klas trzecich piszą i mówią po angielsku”

Christmas song Mateusz klasa 3b – Mateusz z klasy 3b śpiewa świąteczną piosenkę „We wish you a merry christmas”. Piosenka powstała w ramach projektu „Uczniowie klas trzecich piszą i mówią po angielsku”