Projekt Good Act Epidemic – spotkanie online

good act epidemic logo

26 listopada 2020 roku uczniowie naszej szkoły biorący udział w realizacji projektu Good Act Epidemic wraz z nauczycielką języka angielskiego Panią Katarzyną Adamus mieli okazję wziąć udział w spotkaniu online z uczniami i nauczycielami ze szkół partnerskich we Włoszech, Hiszpanii oraz Turcji. Spotkanie odbyło się na platformie Teams. Organizatorem spotkania była szkoła Col·legi Cor de Maria – Mataró z Hiszpanii. Spotkanie było pierwszym z serii spotkań w projekcie. Drugie miało miejsce 27 listopada i brali w nim udział uczniowie i nauczyciele z Jordanii, Austrii, Ukrainy, Turcji, Portugalii, Tunezji. Uczniowie wypowiadali się na temat powodów dla których uczestniczą w projekcie oraz w samym spotkaniu jak też mogli zadawać nurtujące ich pytania swoim kolegom ze szkół partnerskich. Najczęściej zadawane pytania to:

– Jakimi językami mówisz?

– Jak wygląda Twój zwykły dzień?

– Ile godzin spędzasz dziennie w szkole?

– Czy wiesz coś o moim kraju?

– Jak się przywitać w Twoim języku?

– Ile masz lat?

– Jakie jest twoje hobby?

Poniżej zdjęcia ze spotkania:

spotkanie good act epidemic online

spotkanie good act epidemic online

spotkanie good act epidemic online