Podsumowanie ogólnopolskiego projektu edukacyjnego „English Special Days”

Od września 2021 r. do maja 2022 r. nasza szkoła brała udział w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym „English Special Days”. Projekt był realizowany przez panią Małgorzatę Skalską na lekcjach języka angielskiego w oddziałach 0a oraz 0b.

„English Special Days” miał na celu budzenie zainteresowania dzieci językiem angielskim poprzez wprowadzanie na zajęciach języka angielskiego scenariuszy zajęć „dni nietypowych”.

Za udział w projekcie szkoła otrzymała certyfikaty: certyfikat dla szkoły oraz certyfikat dla nauczyciela.

Zdjęcie przedstawia relację zdjęciową ze Światowego Dnia Serca Zdjęcie przedstawia relację zdjęciową z Dnia Zwierząt Zdjęcie przedstawia relację zdjęciową z Dnia Pluszowego Misia Zdjęcie przedstawia relację zdjęciową z Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami Zdjęcie przedstawia relację zdjęciową z Dnia Kubusia Puchatka Zdjęcie przedstawia relację zdjęciową z Międzynarodowego Dnia Kota Zdjęcie przedstawia relację zdjęciową z Dnia Kobiet Zdjęcie przedstawia relację zdjęciową z Dnia Ziemi Zdjęcie przedstawia relację zdjęciową z Dnia Strażaka (Firefighters’ Day)