Międzynarodowy projekt pt. Let’s decorate our Christmas tree

Pani Małgorzata Skalska wraz z panią Anną Pupek stworzyły międzynarodowy projekt pt. Let’s decorate our Christmas tree.

Do projektu dołączyły szkoły z następujących państw: Chorwacja, Hiszpania oraz Malta.

Projekt zakłada własnoręczne przygotowanie ozdób świątecznych, a następnie udekorowanie choinki pracami, które otrzymamy od zaprzyjaźnionych szkół.

Dzięki realizacji projektu poznamy nowe osoby z różnych krajów europejskich, nawiążemy nowe przyjaźnie.

Projekt pozwoli naszym uczniom rozwijać umiejętności komunikacyjne w języku obcym.

Projekt rozpoczyna się pod koniec października, a kończy na początku grudnia. W projekcie mogą wziąć udział oddziały przedszkole oraz uczniowie klas 1-4. Poniżej prezentujemy potwierdzenie rejestracji projektu na stronie eTwinning.