Akcja Lato w mieście 2024

Szanowni Państwo,

Informuję, że od 29-05-2024 godz. 08:00 do 11-06-2024 godz. 16:00 można pobrać z systemu kartę kwalifikacyjną oraz obowiązkowo  regulamin. Należy również dokonać opłaty przelewem  za wyżywienie i opiekę zgodnie z ofertą naszej szkoły.

Następnie w tych samych dniach jw. złożyć potwierdzenie woli udziału w Akcji Lato w Mieście 2024 ( potwierdzenie woli jest warunkiem przyjęcia kandydata na akcję) wraz z kartą kwalifikacyjną, regulaminem,  z innymi załącznikami, w tym potwierdzenie opłat za wyżywienie i opiekę lub zaświadczenia o zwolnieniu z opłat. Składanie odpowiednich dokumentów tylko i wyłącznie w budynku Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 154 w Warszawie przy ulicy Leśnej Polanki 63/65. Nie można wysyłać w/w dokumentów drogą elektroniczną, tylko należy wstawić się osobiście w wyznaczonej placówce od godziny 8.00 do 16.00  przy portierni w godzinach pracy sekretariatu.

Z poważaniem

Kierownik LwM 2024r. SP 154

Jolanta Glinka

 

Szanowni Państwo

Regulamin Feryjnej Placówki Edukacyjnej

Zasady postępowania rekrutacyjnego do Warszawskiej Akcji „Lato w Mieście” 2024

Wniosek o zwrot