Informacja z turnieju siatkarskiego 01.12.2023 r.

 

Turniej siatkarski

W dniu 1 grudnia w Sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 154 o Oddziałami Integracyjnymi odbył się turniej siatkarski z udziałem uczniów i rodziców szkoły oraz członków UKS Sparta Białołęka. W rywalizacji wzięło udział 12 zespołów podzielonych na 4 grupy 3 drużynowe, do  kolejnego etapu awansowały po 2 najlepsze drużyny. W kolejnym etapie rywalizacja odbywała się już w 2 grupach 4 drużynowych. Do półfinału awansowały po 2 najlepsze drużyny. Po rozegraniu tego etapu przegrani grali mecz o III miejsce a wygrani o I miejsce.

Ze względu na dużą liczbę zgłoszonych drużyn mecze rozgrywane były na czas.

 

Półfinał

Power Rangers – Dawid Wypchło      7 – 12

Sigma i Ignacy – BlankaMagda           8 – 15

 

Mecz o III miejsce

Power Rangers – Sigma i Ignacy       13- 9

Finał

BlankaMagda – Dawid Wypchło         14 – 11