Turniej o Puchar Dyrektora SP 154

budynek szkoły przy ulicy Leśnej Polanki 63/65

W sobotę 18.01.2020 r. w naszej szkole został rozegrany turniej o Puchar Dyrektora SP 154. Miejscem rozgrywek była sala gimnastyczna.

Turniej był skierowany do dzieci, młodzieży oraz rodziców naszej szkoły. Podobnie jak w zeszłym roku do rozgrywek zgłosiła się bardzo duża liczba chętnych. Na naszej imprezie gościła również reprezentacja szkoły nr 110. Rozgrywki odbywały się aż w 6 kategoriach:

  • klasy I-III
  • Klasy IV-VI chłopcy i dziewczynki
  • klasy VII-VIII
  • kobiety
  • mężczyźni

Zawodnicy mieli do dyspozycji 9 stołów, przy których zaangażowano 20 sędziów, uczniów naszej szkoły i dzięki ich pracy rozgrywki mogły przebiec bardzo sprawnie. Nad całością czuwał sędzia Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego.

Turniej przebiegał w bardzo przyjaznej, sportowej atmosferze na wysokim poziomie technicznym. Podczas zawodów można było zaobserwować duże zaangażowanie zawodników – co bardzo cieszyło organizatorów – oraz prezentowaną przez nich postawę fair-play.

Dziękujemy wszystkim zawodniczkom i zawodnikom za uczestnictwo w turnieju. Serdecznie zapraszamy do brania udziału w kolejnych imprezach organizowanych przez nasz klub i szkołę i mamy nadzieję na jeszcze większe zainteresowanie tego rodzaju wydarzeniami.