PRZY UL. LEŚNEJ POLANKI 63/65


Wpłaty na świetlicę

DOKONUJEMY WYŁĄCZNIE PRZELEWEM

(opłata semestralna 75 zł, roczna 150 zł)

Bank Millennium: 64 1160  2202 0000 0002 6764 5350

 W tytule prosimy podać: nazwisko i imię ucznia, klasa, semestr.

Wniosek zgłoszenia dziecka do świetlicy


To już za nami…

Charytatywny bal mikołajkowy, 06.12.2016 

bal_mikolajkowy

Akcja Dobre ciacho dla Agi, 06.12.2016 

ciastodlaagi

Akcja Pola Nadziei

Drodzy Nauczyciele, Rodzice i Dzieci!

W dniu 3.10.16 r. (poniedziałek)  w naszej szkole rusza akcja Pola Nadziei. Jest to akcja, która ma na celu uwrażliwienie społeczeństwa na chorobę innych ludzi, na ich cierpienie i ból. Pola Nadziei są swoistego rodzaju symbolem zjednoczenia z chorymi.

Na czym polega ta akcja?

Od dnia 03.10.2016 r. do dnia 13.10.2016 r. (czwartek) w świetlicach szkolnych  w trzech budynkach naszej szkoły  będzie można zakupić cebulkę żonkila (cena minimalna 2 zł). Dodatkowo na długich przerwach na holu głównym w budynku przy ul. Leśnej Polanki dzieci ze Szkolnego Koła Caritas będą sprzedawać cebulki.

Wszystkie osoby, które taką sadzonkę kupioną zostaną wpisani na listę sadzenia Pół Nadziei i zasadzą ją w specjalnie wyznaczonym miejscu. Dzień sadzenia Pola Nadziei planujemy na 17.10.2016 r., w poniedziałek, na dwóch długich przerwach obiadowych; klasy IV-VI z opiekunem Szkolnego Koła Caritas oraz dzieci z klas 0- III z wychowawcami świetlicy.

Akcja skierowana jest do całej społeczności szkolnej i każdy może wziąć w niej udział.  Wszystkie zebrane w ten sposób pieniążki zostaną przekazane osobom ciężko chorym i cierpiącym z Hospicjum przy ul. Tykocińskiej w Warszawie.

Serdecznie zapraszamy do włączenia się do tej wyjątkowej akcji.

Z pozdrowieniami,
Zespół akcji Pola Nadziei

Zbiórka dla schroniska

Drodzy Rodzice!

Nasza Świetlica w porozumieniu z Fundacja Braci Mniejszych pragnie wesprzeć schronisko dla psów w Nowym Dworze Mazowiecki.  Będziemy wdzięczni Państwu za wzięcie udziału w tej akcji. Podopieczni schroniska potrzebują: karmy suchej i mokrej (Brit, Purina, Bosh), kocy, kołder, prześcieradeł, poszewek, zabawek, smyczy, obroży oraz podkładów higienicznych dla szczeniaków.

Przyniesione przez Państwa produkty można umieszczać w dwóch kartonach znajdujących się przy wejściu do świetlicy nr 13 do końca miesiąc wrzesnia. 2016r. Jednocześnie bardzo dziękujemy tym z Państwa, którzy już przyłączyli się do zbiórki.

Z  wyrazami szacunku

Kierownik i wychowawcy świetlicy

Świetlicowy Piknik Rodzinny, 29.09.2016

piknik

Interaktywny pokaz żonglerki, 28.09.2016

Drodzy Rodzice w dniu 28 września (środa) w świetlicy nr 13 odbędzie się interaktywny pokaz żonglera (40 min.). Pokaz odbędzie się o godz. 10.00 (dla klas  2c, 2d, 3i) oraz o godz. 13.00 (dla klas 2b, 2e, 2f, 3h). Opłata wynosi 5 zł (wpłaty u wychowawców świetlicy). Liczba miejsc ograniczona.

W czasie pokazów zaprezentowane będą umiejętności żonglerki piłeczkami, maczugami oraz obręczami.  Dzieci będą mogły obejrzeć pokaz jazdy  na monocyklu, kręcenia talerzem i piłką oraz balans różnymi przedmiotami na nosie. Występy mają charakter interaktywny; wzbudzają ogromny entuzjazm dzieci oraz umożliwiają im zapoznanie się ze sprzętem żonglerskim.

Serdecznie zapraszamy

Zebranie dla rodziców dzieci uczęszczających do świetlicy

Uwaga Rodzice!

W dniu 5 września (poniedziałek) w budynku przy ul. Leśnej Polanki w stołówce o godz. 18.30 odbędzie się zebranie dla rodziców dzieci uczęszczających do świetlicy szkolnej z wychowawcami i kierownikami świetlicy. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Kierownicy i wychowawcy świetlicy