Rok szkolny 2016/2017

PLANOWANE KONKURSY WEWNĘTRZNE W KLASACH I – III

termin


rodzaj konkursu

nazwa
uczestnicy

(grupa wiekowa)


organizator

IX

plastyczny MÓJ WYMARZONY ZWIERZAK

II

K. Krawiec
literacko – plastyczny MÓJ ULUBIONY NAUCZYCIEL

II – III

M. Lewkowicz
A. Drewnik

X

czytelniczy CZYTAM ZE ZROZUMIENIEM

II

A. Siemińska

XI

plastyczny POMOCNA DŁOŃ

II

A. Bednarczyk-Robak
logopedyczny BAJKA LOGOPEDYCZNA

I – III

K. Stefaniuk
I. Bełdycka
polonistyczno-plastyczny NAJCIEKAWSZY INICJAŁ

II

A. Parzuchowska
B. Rymuszka
językowo – muzyczny ENGLISH SONGS

II – III

A. Drążewska
E. Marek
plastyczny PLUSZOWY MIŚ

oddz.przedszkolne
I

M. Popławska
recytatorski/aktorski ZDROWIE

oddz.przedszkolne
I

A. Grzybowska

A. Skowron

plastyczny JEDNO SŁOWO – WIELE ZNACZEŃ

oddz.przedszkolne
I – III

A. Stopa
ortograficzny ZŁOTE PIÓRO

II

A. Siemińska

XII

językowy CHRISTMAS E-CARD

I – III

M. Skalska
plastyczno-techniczny NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA ŚWIĄTECZNA

I – III

A. Sobolewska

A. Jurek

wokalny KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK

I – III

W. Sabela

I. Kozłowska

literacko-plastyczny MOJA PIERWSZA KSIĄŻKA

I – III

A. Pupek

D. Gierczak

A. Drążewska

recytatorski GRUDNIOWE WIERSZOWANIE

oddz.przedszkolne

K. Mika

I

matematyczny SENSORYCZNA MATEMATYKA

oddz.przedszkolne
I

I. Marcinkowska-Obuchowska

III

plastyczno-techniczny POMYSŁOWA ZAKŁADKA DO KSIĄŻKI

I – III

A. Sobolewska

A. Jurek

językowo – plastyczny GREAT BRITAIN

I – III

A. Drążewska

E. Marek

ortograficzny ORTOGRAFIA DO GŁOWY TRAFIA

II – III

J. Kuna
E. Marek
literacki MOJE WSPOMNIENIE Z FERII

II – III

K. Krawiec

IV

językowy KARTKA URODZINOWA DLA KRÓLOWEJ

I – III

M. Skalska
E. Dziubińska
fotograficzny CO W TRAWIE PISZCZY?

II – III

B. Parzuchowska
językowy ENGLISH IS EASY

II – III

A. Drążewska

E. Marek

plastyczny LOGOPEDYCZNE EKOZWIERZAKI

oddz. przedszkolne
I – III

A. Stopa
plastyczny KARTKA ŚWIĄTECZNA

I – III

A. Nowak
M. Kicior

V

plastyczno – techniczny TRUDNA GŁOSKA W NAZWIE ZWIERZĄTKA

I – III

A. Łoń

K. Stefaniuk

PLANOWANE KONKURSY WEWNĘTRZNE W KLASACH IV – VI

termin rodzaj nazwa uczestnicy organizator
IX polonistyczny Komiks – Na wakacjach IV – VI A. Grabara, K. Kruszyńska
X literacko- plastyczny Mój ulubiony nauczyciel IV – VI M. Lewkowicz A. Drewnik
fotograficzny Barwy jesieni IV – VI A. Lis- Radosz
językowo- plastyczny My favorite teacher IV – VI E. Dziubińska, A. Pytel
matematyczny Matrix IV – VI M. Mańkowska M. Brożek
  Twoja twarz wygląda znajomo IV – VI E. Dziubińska, M. Skalska
wiedzy Mówić bez słów IV – VI K. Stefaniuk, A. Łoń
kulinarny Przepis na zdrowy deser Naszej Szkoły. IV – VI M. Biskupski, P. Przywara
XI plastyczny Owoce i warzywa – zdrowo się odżywiam IV – VI A. Lis – Radosz, K. Jabłonowski
plastyczny Pomocna dłoń I – III IV – VI A. Bednarczyk – Robak, A. Doroszenko, E. Rakowska – Trześniak, K. Makowska
językowy My hobby – podcasts V – VI E. Dziubińska, A. Pytel
polonistyczny Reklama antyfonoholiczna IV – VI K. Kruszyńska, A. Grabara
XII polonistyczny Mały Mistrz Mowy Polskiej IV – VI M. Rydzewska, M. Drob
historyczny Dynastia Piastów IV – VI J. Kuna D. Weber
II matematyczny Avatar IV – VI M. Mańkowska, M. Brożek
III ortograficzny Mały mistrz ortografii IV – VI M. Drob, A. Glinka, A. Grabara
językowy Spelling is bee IV – VI A. Pytel, M. Mielcarek
plastyczny Gra planszowa o patronie lub historii naszej szkoły IV – VI T. Dyk
plastyczny Podróże Strzeleckiego IV – VI A. Lis- Radosz
IV literacki W Polskę na rowerze! IV – VI A. Drążewska, D. Gierczak, A. Pupek
językowo- plastyczny Kartka urodzinowa dla Królowej Wielkiej Brytanii Elżbiety II IV – VI A. Pytel E. Dziubińska
historyczny Historia Unii Europejskiej IV – VI D. Weber
V wiedzy Znam systemy religijne świata IV – VI T. Dyk
wokalny Piosenka turystyczno- wakacyjna IV – VI K. Stefaniuk, D. Gierczak, A. Pupek

PLANOWANE KONKURSY ZEWNĘTRZNE W KLASACH I – III

TERMIN RODZAJ NAZWA UCZESTNICY ORGANIZATOR KOORDYNATOR SZKOLNY
XI konkurs wiedzy o Polsce Piękna nasza Polska cała III  SP 355 H.Dudycz
XI – XII logopedyczny/plastyczny Pyszności z koszyczka babuni 0 – III Komlogo A.Stopa
I konkurs cichego czytania
ze zrozumieniem
Czytam i rozumiem III SP 257 A.Pawłowska
IV ortograficzny Ortografia do głowy trafia II – III SP 112 J.Kuna

E.Marek

V j. angielski English is easy II – III SP 154 A.Drążewska

E.Marek

j.angielski Warszawska Olimpiada Języka Angielskiego II – III SP 84 M.Skalska

PLANOWANE KONKURSY ZEWNĘTRZNE W KLASACH IV – VI

termin rodzaj nazwa uczestnicy organizator koordynator szkolny
X matematyczny Konkurs przedmiotowy IV – VI Mazowieckie Kuratorium Oświaty G. Kozakowska
polonistyczny Konkurs przedmiotowy IV – VI Mazowieckie Kuratorium Oświaty M. Rydzewska
czytelniczy Wielka liga czytelników IV – VI ZS 60 D. Gierczak
XI matematyczny Alfik IV – VI JERSZ M. Brożek

M. Mańkowska

historyczny „Losy żołnierza i  dzieje oręża polskiego…” IV – VI Mazowieckie Kuratorium Oświaty D. Weber
XII polonistyczny Alfik IV – VI JERSZ E. Kozakowska

K. Kruszyńska

historyczny Żołnierze wyklęci VI Towarzystwo Miłośników Polskiej Tradycji i Kultury D. Weber J. Kuna
I polonistyczny Znam mitologię V SP 231 M. Rydzewska
przyrodniczy Doświadczenia przyrodnicze IV – VI SSP 2 L. Sęktas
II przyrodniczy I Warszawski konkurs przyrodniczy IV – VI SP 227 L. Sęktas
III matematyczny Kangur IV – VI Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych M. Brożek

M. Mańkowska

recytatorski Warszawska Syrenka IV – VI Mazowieckie Kuratorium Oświaty M. Drob
uzdolnienia Ja też mam talent I – VI SP 154 J. Kuna A. Pupek k. Szczęśniak
IV ortograficzno- plastyczny Zasada, co do głowy wpada I – VI SP 154 M. Lewkowicz

A. Ambroziak A. Drewnik

ortograficzny Ortografia do głowy trafia IV – VI SP 112 M. Lewkowicz

A. Ambroziak

matematyczny Tangram 31 V – VI SP 31 G. Kozakowska
polonistyczny Opowiadamy legendy IV – VI Gim 23 A. Grabara
plastyczny Moja perspektywa integracji I – VI WCIES A. Łoń K. Stefaniuk
V językowy Warszawska Olimpiada języka angielskiego V – VI SP 84 E. Dziubińska
informatyczny Tik? – Tak! IV – VI Polskie Towarzystwo Informatyczne K. Fit
VI językowy English Master V – VI SP 314 A. Pytel, K. Pliszka

REGULAMINY:

Regulamin konkursu na kartkę urodzinową dla królowej Elżbiety II

Regulamin konkursu plastycznego dla dzieci z oddziałów przedszkolnych

Regulamin Mistrzostw Dzielnicy Białołęka w szachach drużynowych

Konkurs czytelniczo – plastyczny Kaligram

Konkurs plastyczny Podróże Pawła Edmunda Strzeleckiego

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny

Konkurs plastyczny Wielkanocna kartka świąteczna

Konkurs Moja perspektywa integracji


Międzyszkolny konkurs Ja też mam talent

Ja też mam talent – karta zgłoszenia

Ja też mam talent – zgoda


Ortograficzny konkurs dzielnicowy

Konkurs – Rowerowa szkoła

Turniej wiedzy z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej

Konkurs – Zaprojektuj i wykonaj pomoc logopedyczną

Konkurs – Gra planszowa o patronie lub historii naszej szkoły

Konkurs – Najpiękniejsza świąteczna kartka

Konkurs językowy – My hobby

Konkurs polonistyczny – Reklama fonoholiczna

Konkurs plastyczny Owoce i Warzywa – zdrowo się odżywiam!

Konkurs Mój ulubiony nauczyciel – prezentacja

Konkurs Twoja twarz wygląda znajomo

Instrukcja logowania do konkursu Twoja twarz wygląda znajomo

Konkurs fotograficzny Barwy jesieni

Szkolny konkurs polonistyczny Komiks – Na wakacjach

Konkurs językowo-plastyczny My favourite teacher

Szkolny konkurs Mój ulubiony nauczyciel

Konkurs wiedzy o alternatywnych metodach komunikacji

Rok szkolny 2015/2016

PLANOWANE KONKURSY WEWNĄTRZSZKOLNE

 ROK SZKOLNY 2015/2016

Sprawna, ul. Aluzyjna

termin rodzaj nazwa uczestnicy organizator

IX

szachowy WOM I – VI B. Sachrajda
R. Cichosz
I. Biernat

X

plastyczny Mój nauczyciel I – III A. Skowron
H. Dudycz
A. Pupek
plastyczny Ptaki odlatujące na zimę II – III A. Liwska- Jankiewicz
plastyczny Jesień I A. Grzybowska
B. Rymuszka
językowy English songs II – III A. Drążewska
E. Marek
fotograficzny Najfajniejsze miejsce w mojej szkole I – VI A. Wykowska
D. Różycka
Literacko – plastyczny Jesień, jesień – co nam w koszu niesie? I – VI M. Gosiewska
D. Gierczak
wiedzy W świecie gestów I – III K. Stefaniuk
A. Łoń
A. Stopa

XI

szachowy Szach mat I – VI B. Sachrajda
R. Cichosz
I. Biernat
recytatorski Wiersze Juliana Tuwima II A. Nowak
A. Pawłowska
plastyczno- techniczny Zakładka do książek I K. Beniuk
A. Jurek
plastyczny W zamczysku nie musi straszyć I – III E. Waszkiewicz
logopedyczno- literacki Bajka logopedyczna II – IV K. Stefaniuk
E. Rakowska- Trześniak

XII

językowy Christmas songs I – III E. Dziubińska
M. Skalska
kulinarny Świąteczne wypieki I – III B. Sachrajda
A. Sobolewska
literacki Ku integracji I – IIIIV – VI A. Warchala
M. Popławska
A. Grabara
M. Tokarska

I

plastyczny Portret babci i dziadka I – III B. Sachrajda
A. Sobolewska
plastyczny Warto pomagać I – II A. Doroszenko
kaligraficzny Kleksik – konkurs pięknego pisania II – III A. Warchala
M. Popławska
A. Grabara
plastyczny Bezpieczeństwo II – III W. Sabela
E. Grabka

II

językowy Valentine’s cards I – III E. Dziubińska
M. Skalska

III

szachowy Szach mat I – VI B. Sachrajda
R. Cichosz
I. Biernat
językowy Funny hats II – III A. DrążewskaE. Marek
kaligraficzny Mistrz kaligrafii I K. BeniukA. Jurek
przyrodniczy Ekologia i przyroda II A. Niemirska
M. Tokarska
recytatorski II – III I. Kozłowska
E Grabka
szachowy WOM I – VI B. Sachrajda
R. Cichosz
I. Biernat

IV

plastyczno- techniczny Kukiełka- postać z bajki I – III E. Waszkiewicz
plastyczny Pomocna dłoń I – IIIIV – VI A. Bednarczyk – Robak
E. Rakowska – Trześniak
K. Makowska
ortograficzny Ortografia do głowy trafia II – III J. Kuna
E Marek
matematyczny Znakomity matematyk II A. Niemirska
M. Tokarska

V

językowy Kartki urodzinowe dla Królowej I – III nauczyciela języka angielskiego
szachowy Szach mat I – VI B. Sachrajda
R. Cichosz
I. Biernat
plastyczno- literacki Moja pierwsza książka I – III A. Drążewska
D. Gierczak
wokalny Piosenka turystyczno – wakacyjna I – VI K. Stefaniuk
E. Rakowska– Trześniak

PLANOWANE KONKURSY WEWNĄTRZSZKOLNE

ROK SZKOLNY 2015/2016

Leśnej Polanki

termin rodzaj nazwa uczestnicy organizator

IX

literacko- plastyczny Mój ulubiony nauczyciel I – VI M. Lewkowicz
A. Drewnik

X

polonistyczno- plastyczny Komiks – Na wakacjach IV – V M. Piekarska
K. Kruszyńska
językowy English songs II – III A. Drążewska
E. Marek
fotograficzny Wspomnienie z wakacji IV – VI A. Lis- Radosz
matematyczny Matrix IV – VI M. Mańkowska
M. Brożek
fotograficzny Najfajniejsze miejsce w mojej szkole I – VI A. Wykowska
D. Różycka
literacko- plastyczny Jesień, jesień – co nam w koszu niesie? I – VI M. Gosiewska
D. Gierczak
wiedzy W świecie gestów I – III K. Stefaniuk
A. Łoń
A. Stopa
  krasomówczy Mały Mistrz Mowy Polskiej IV – VI M. Rydzewska

XI

plastyczny W zamczysku nie musi straszyć I – III E. Waszkiewicz
językowy I read & understand V – VI K. Adamus
K. Pliszka
zawody szachowe Szach mat I – VI B. Sachrajda
R. Cichosz
I. Biernat
logopedyczno- literacki Bajka logopedyczna II – IV K. Stefaniuk
E. Rakowska- Trześniak
literacki W moim świecie jest wszystko możliwe IV – VI A. Drążewska
D. Gierczak
ekologiczny Biżuteria ekologiczna IV – VI M. Gosiewska

XII

językowy Christmas songs I – III E. Dziubińska
M. Skalska
literacki Ku integracji I – IIIIV – VI A. Warchala
M. Popławska
A. Grabara
M. Tokarska
ortograficzny Ortografia na wesoło I – VI M. Lewkowicz
A. Ambroziak
historyczny Dynastia Piastów IV – VI J. Kuna
D. Weber

I

wiedzy Znam systemy religijne świata IV – VI T. Dyk
wokalny Hej kolęda IV – VI P. Przywara
K. Szczęśniak
kaligraficzny Kleksik – konkurs pięknego pisania II – III A. Warchala
M. Popławska
A. Grabara
plastyczny Bezpieczeństwo II – III W. Sabela
E. Grabka

II

językowy Valentine’s cards I – III E. Dziubińska
M. Skalska
matematyczny Matrix IV – VI M. Mańkowska
M. Brożek
ortograficzny Mały Mistrz Ortografii IV – VI K. Kruszyńska
M. Piekarska
M. Drob

III

językowy Funny hats II – III A. Drążewska
E. Marek
językowy Spelling is easy III – VI D. Mielcarek
A. Pytel
wiedzy Omnibus III A. Warchala
M. Popławska
A. Grabara
przyrodniczy Ekologia i przyroda II A. Niemirska
M. Tokarska
recytatorski II – III I. Kozłowska
E Grabka
szachowy WOM I – VI B. Sachrajda
R. Cichosz
I. Biernat
historyczny Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej IV – VI J. Kuna
D. Weber

IV

plastyczny Moja wyobraźnia IV – VI A. Lis- Radosz
plastyczny Pomocna dłoń I – IIIIV – VI A. Bednarczyk – Robak
E. Rakowska – Trześniak
K. Makowska
ortograficzny Ortografia do głowy trafia II – III J. Kuna
E Marek
matematyczny Znakomity matematyk II A. Niemirska
M. Tokarska
ekologiczny Torba ekologiczna IV – VI M. Gosiewska
plastyczny Kukiełka – ulubiona postać z bajki I –III E. Waszkiewicz

V

językowy Kartki urodzinowe dla królowej I – IIIIV – VI nauczyciele j. angielskiego
plastyczny Jan Paweł II – Przyjaciel dzieci IV – VI P. Przywara
A. Łyczak
szachowy Szach Mat I – VI B. Sachrajda
R. Cichosz
I. Biernat
wiedzy Konkurs wiedzy z lektur szkolnych III A. Warchala
M. Popławska
A. Grabara
wokalno- instrumentalny Legendy polskiego rocka IV – VI W. Sabela
I. Kozłowska
przyrodniczy Parki narodowe w polskich górach IV – VI M. Gosiewska
plastyczno- literacki Moja pierwsza książka I – III A. Drążewska
D. Gierczak
wokalny Piosenka turystyczno- wakacyjna I – VI K. Stefaniuk
E. Rakowska– Trześniak

REGULAMINY:

Konkurs Kukiełka – ulubiona postać z bajki

Konkurs plastyczny na najłądniejszą ilustrację do książki

Konkurs Rowerowa Szkoła dla uczniów, rodziców, pracowników szkoły

Konkurs przyrodniczo – fotograficzny dla uczniów klas I-III

Konkurs matematyczny Znakomity matematyk dla uczniów klas II

Szkolny turniej szachowy Szach Mat

Szkolny konkurs plastyczno-ekologiczny

Dzielnicowy konkurs ortograficzny Zasada, co do ucha wpada

Konkurs literacki Moja przygoda na dwóch kółkach

Szkolny konkurs wiedzy Chcę być Omnibusem

Konkurs Warto pomagać

Konkurs matematyczny Avatar 2016

Szkolny konkurs informatyczny dla klas III

Szkolny konkurs języka angielskiego Valentine’s Cards

Szkolny konkurs literacko-plastyczny Książka dla Afryki

Regulamin konkursu Mistrz kaligrafii

Regulamin konkursu Bezpieczne ferie 2016

Regulamin Szkolnego Konkursu Kolęd i Pastorałek 2016

Konkurs Słodki Mikołaj – galeria dziecięcych wypieków

Szkolny konkurs historyczny Dynastia Piastów

Szkolny konkurs piosenki Christmas song

Szkolny konkurs Ortografia na wesoło

Konkurs z języka angielskiego Bożonarodzeniowa kartka

Szkolny konkurs literacki Ku integracji

Szkolny konkurs czytania ze zrozumieniem dla klas III

Regulamin konkursu W zamczysku nie musi straszyć

Regulamin dzielnicowego konkursu polonistyczno – fotograficznego

Regulamin konkursu recytatorskiego dla kl. II

Rok szkolny 2014/2015

PLANOWANE KONKURSY WEWNĄTRZSZKOLNE

DLA DZIECI Z ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH ORAZ UCZNIÓW KLAS I – II

(ul. Aluzyjna, Sprawna)
ROK SZKOLNY 2014/2015

termin rodzaj konkursu nazwa uczestnicy(grupa wiekowa) organizator
X plastyczny MÓJ NAUCZYCIEL 0 – I H. Dudycz,
J. Kuna
plastyczny/językowy GREAT BRITAIN I – III E. Marek,
A. Drążewska
GRA EDUKACYJNA 0 – VI M. Lewkowicz,
A. Ambroziak
plastyczny ZACZAROWANA ZAKŁADKA I – II E. Gwiazda,
K. Mika
XI plastyczny ŻEBY  ZDROWYM BYĆ I A.Pawłowska,
A. Drewnik
plastyczno-techniczny
/logopedyczny
POMOC DO ĆWICZEŃ ODDECHOWYCH I – II K. Stefaniuk,
J. Szostakiewicz
fotograficzny BARWY JESIENI II – III M. Bartosz,
A. Jurek
plastyczny MAŁY POLAK 0 – I M. Lewkowicz,
A. Parzuchowska
XII plastyczny/językowy CHRISTMAS CARD I – II E. Marek,
A. Drążewska
plastyczny ŚWIĄTECZNA KARTKA II – III K. Mika,
A. Skowron,
A. Pupek
plastyczno-techniczny OSWOIĆ DOTYK I – III A. Łoń
plastyczny/ortograficzny ORTOGRAFIA  NA WESOŁO I – VI M. Lewkowicz,
A. Ambroziak
plastyczno-techniczny KOLOROWA CHOINKA II – III M. Bartosz,
A. Jurek
I plastyczny PORTRET BABCI I DZIADKA 0 – I A.Nowak,
A.Pawłowska,
A.Liwska-Jankiewicz
muzyczny KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK I – III W. Sabela,
E. Rycaj
czytelniczy CZYTELNIK TO JA II – III A.Drążewska,
D.Gierczak
plastyczny MOJA KOLOROWA ZAKŁADKA I – III A.Drążewska,
D.Gierczak
plastyczny PEJZAŻ ZIMOWY I – III M. Popławska
szachowy SZACH – MAT I – VI B. Sachrajda,
I. Biernat
II plastyczny/językowy MY PICTURE DICTIONARY II – III E. Dziubińska,
M. Skalska
recytatorski WARSZAWSKA SYRENKA
– eliminacje do etapu dzielnicowego
0 – III E. Marek,
A. Drążewska
III plastyczny o tematyce integracyjnej ETAP SZKOLNY OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU „RAZEM” I – VI K. Makowska,
A.Warchala,
E. Rakowska-Trześniak
muzyczny ENGLISH  SONG II – III E. Marek,
A. Drążewska
ortograficzny ORTOGRAFIA DO GŁOWY TRAFIA II – III J. Kuna,
E. Marek
recytatorski WIOSNA W POEZJI I – II E. Gwiazda,
K. Mika
językowy FUNNY HATS I – II E. Marek
plastyczny NAJPIĘKNIEJSZA PALMA WIELKANOCNA 0 – I H. Dudycz
plastyczny KARTKA WIELKANOCNA 0 – I A.Nowak,
A.Pawłowska,
A.Liwska-Jankiewicz
IV matematyczny  „OLIMPIADA  MATEMATYCZNA”
– eliminacje do konkursu dzielnicowego 
II – III H. Dudycz,
A. Pupek,
A. Skowron
literacki/logopedyczny BAJKA LOGOPEDYCZNA I – VI K. Stefaniuk,
J. Szostakiewicz
plastyczny POMOCNA DŁOŃ I – III A.Bednarczyk-Robak,
M. Janowska
plastyczny PTAKI POLSKI I M. Tokarska
fotograficzny WIOSNA II – III A.Grzybowska,
B.Rymuszka
V wokalny/językowy DISCOVERY ISLAND I E. Dziubińska
językowy ENGLISH IS EASY II – III E. Marek,
A. Drążewska
muzyczny FESTIWALOWA GIEŁDA PIOSENKI I – III W. Sabela,
E. Rycaj
przyrodniczy POLSKA TO NASZ KRAJ I – III M. Popławska
VI muzyczny PIOSENKA WAKACYJNO – TURYSTYCZNA I – VI K. Stefaniuk

PLANOWANE KONKURSY WEWNĄTRZSZKOLNE

DLA UCZNIÓW KL .II – VI

(UL. LEŚNEJ POLANKI)

ROK SZKOLNY 2014/2015

termin rodzaj nazwa Uczestnicy(II – III; IV-VI) organizator
IX fotograficzny WSPOMNIENIA Z WAKACJI IV – VI A. Lis – Radosz
X matematyczny A46 IV – VI M. Brożek
informatyczny GRAFIKA Z ZÓŁWIEM IV – VI K. Fit
plastyczno- językowy GREAT BRITAIN I – III A. Drążewska,
E. Marek
plastyczny   I – II E. Gwiazda,
K. Mika
gra edukacyjna   0 – VI M. Lewkowicz,
A. Ambroziak
XI językowy I READ AND UNDERSTAND – CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM V – VI K. Adamus,
K. Pliszka
polonistyczny MAŁY MISTRZ MOWY POLSKIEJ IV – VI M. Rydzewska,
M. Drob
czytelniczy KONKURS CZYTELNICZY IV – VI A. Drążewska,
D. Gierczak
informatyczny MINILOGIA IV – VI K. Fit
plastyczno- techniczny, logopedyczny STWORZENIE WŁASNEJ POMOCY DO ĆWICZEŃ ODDECHOWYCH I – III K. Stefaniuk,
J. Szostakiewicz
fotograficzny BARWY JESIENI II – III M. Bartosz,
A. Jurek
XII historyczny DYNASTIA PIASTÓW V – VI D. Weber
plastyczny KARTKA ŚWIĄTECZNA II – III A. Pupek,
A. Skowron,
K. Mika
plastyczno- językowy CHRISTMAS CARD I – II A. Drążewska,
E. Marek
plastyczno- ortograficzny ORTOGRAFIA NA WESOŁO I – VI A. Ambroziak,
M. Lewkowicz
plastyczno- techniczny OSWOIC DOTYK I – III A. Łoń
plastyczno- techniczny KOLOROWA CHOINKA II – III M. Bartosz,
A. Jurek
I czytelniczy CZYTELNIK TO JA II – III A. Drążewska,
D. Gierczak
ortograficzny   IV M. Piekarska
plastyczny PEJZAŻ ZIMOWY I – III M. Popławska
plastyczny MOJA KOLOROWA ZAKŁADKA I – III A. Drążewska,
D. Gierczak
muzyczny KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK I – III W. Sabela,
E. Rycaj
szachowy SZACH – MAT I – VI B. Sachrajda,
I. Biernat
II ortograficzny MAŁY MISTRZ ORTOGRAFII IV – VI E. Kozakowska,
M. Drob,
M. Rydzewska
recytatorski WARSZAWSKA SYRENKA 0 – III A. Drążewska,
E. Marek
plastyczno- językowy MY PICTURE DICITIONARY II – III E. Dziubińska,
M. Skalska
matematyczny K46 IV – VI M. Brożek
III językowy SPELLING IS EASY- LITEROWANIE IV A. Pytel,
D. Mielcarek
językowy FANNY HATS I – II E. Marek
ortograficzny ORTOGRAFIA DO GŁOWY TRAFIA II – III J. Kuna,
E. Marek
recytatorski   I – II E. Gwiazda,|
K. Mika
plastyczny o tematyce integracyjnej RAZEM- etap szkolny I- IV K. Makowska,
A. Warchala,
E. Rakowska- Trześniak
muzyczny ENGLISH SONG II – III A. Drążewska,
E. Marek
IV kulturowo- językowy, plastyczny AUSTRALIA IN CLOSE UP IV – VI K. Adamus,
K. Pliszka,
A. Pytel,
D. Mielcarek
polonistyczny MAŁY MISTRZ MOWY POLSKIEJ    
matematyczny OLIMPIADA MATEMATYCZNA- etap szkolny II – III A. Pupek,
H. Dudycz,
A. Skowron
literacko- logopedyczny NAPISANIE BAJKI LOGOPEDYCZNEJ I – VI K. Stefaniuk,
J. Szostakiewicz
literacki W MOIM ŚWIECIE JEST WSZTSTKO MOŻLIWE IV – VI A. Drążewska,
D. Gierczak
literacki     M. Piekarska
plastyczny POMOCNA DŁOŃ I – III A. Bednarczyk- Robak,
M. Janowska
ortograficzny ŚMIESZNE DYKTANDO IV – VI A. Ambroziak,
M. Lewkowicz
fotograficzny WIOSNA II – III A. Grzybowska
B. Rymuszka
V językowy ENGLISH IS EASY II – III A. Drążewska,
E. Marek
recytatorski PIEKNA NASZA POLSKA CAŁA III – VI E. Kozakowska,
M. Drob
muzyczny FESTIWALOWA GIEŁDA PIOSENKI I – III W. Sabela,
E. Rycaj
wiedzy przyrodniczej POLSKA TO NASZ KRAJ I – III M. Popławska
kulturowo- plastyczny W CO SIĘ BAWIĆ? I – III B. Zagórowska
VI muzyczny PIOSENKA WAKACYJNO TURYSTYCZNA I – VI K. Stefaniuk