PLANOWANE KONKURSY WEWNĘTRZNE W KLASACH I – III

termin


rodzaj konkursu

nazwa
uczestnicy

(grupa wiekowa)


organizator

IX

plastyczny MÓJ WYMARZONY ZWIERZAK

II

K. Krawiec
literacko – plastyczny MÓJ ULUBIONY NAUCZYCIEL

II – III

M. Lewkowicz
A. Drewnik

X

czytelniczy CZYTAM ZE ZROZUMIENIEM

II

A. Siemińska

XI

plastyczny POMOCNA DŁOŃ

II

A. Bednarczyk-Robak
logopedyczny BAJKA LOGOPEDYCZNA

I – III

K. Stefaniuk
I. Bełdycka
polonistyczno-plastyczny NAJCIEKAWSZY INICJAŁ

II

A. Parzuchowska
B. Rymuszka
językowo – muzyczny ENGLISH SONGS

II – III

A. Drążewska
E. Marek
plastyczny PLUSZOWY MIŚ

oddz.przedszkolne
I

M. Popławska
recytatorski/aktorski ZDROWIE

oddz.przedszkolne
I

A. Grzybowska

A. Skowron

plastyczny JEDNO SŁOWO – WIELE ZNACZEŃ

oddz.przedszkolne
I – III

A. Stopa
ortograficzny ZŁOTE PIÓRO

II

A. Siemińska

XII

językowy CHRISTMAS E-CARD

I – III

M. Skalska
plastyczno-techniczny NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA ŚWIĄTECZNA

I – III

A. Sobolewska

A. Jurek

wokalny KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK

I – III

W. Sabela

I. Kozłowska

literacko-plastyczny MOJA PIERWSZA KSIĄŻKA

I – III

A. Pupek

D. Gierczak

A. Drążewska

recytatorski GRUDNIOWE WIERSZOWANIE

oddz.przedszkolne

K. Mika

I

matematyczny SENSORYCZNA MATEMATYKA

oddz.przedszkolne
I

I. Marcinkowska-Obuchowska

III

plastyczno-techniczny POMYSŁOWA ZAKŁADKA DO KSIĄŻKI

I – III

A. Sobolewska

A. Jurek

językowo – plastyczny GREAT BRITAIN

I – III

A. Drążewska

E. Marek

ortograficzny ORTOGRAFIA DO GŁOWY TRAFIA

II – III

J. Kuna
E. Marek
literacki MOJE WSPOMNIENIE Z FERII

II – III

K. Krawiec

IV

językowy KARTKA URODZINOWA DLA KRÓLOWEJ

I – III

M. Skalska
E. Dziubińska
fotograficzny CO W TRAWIE PISZCZY?

II – III

B. Parzuchowska
językowy ENGLISH IS EASY

II – III

A. Drążewska

E. Marek

plastyczny LOGOPEDYCZNE EKOZWIERZAKI

oddz. przedszkolne
I – III

A. Stopa
plastyczny KARTKA ŚWIĄTECZNA

I – III

A. Nowak
M. Kicior

V

plastyczno – techniczny TRUDNA GŁOSKA W NAZWIE ZWIERZĄTKA

I – III

A. Łoń

K. Stefaniuk

PLANOWANE KONKURSY WEWNĘTRZNE W KLASACH IV – VI

termin rodzaj nazwa uczestnicy organizator
IX polonistyczny Komiks – Na wakacjach IV – VI A. Grabara, K. Kruszyńska
X literacko- plastyczny Mój ulubiony nauczyciel IV – VI M. Lewkowicz A. Drewnik
fotograficzny Barwy jesieni IV – VI A. Lis- Radosz
językowo- plastyczny My favorite teacher IV – VI E. Dziubińska, A. Pytel
matematyczny Matrix IV – VI M. Mańkowska M. Brożek
  Twoja twarz wygląda znajomo IV – VI E. Dziubińska, M. Skalska
wiedzy Mówić bez słów IV – VI K. Stefaniuk, A. Łoń
kulinarny Przepis na zdrowy deser Naszej Szkoły. IV – VI M. Biskupski, P. Przywara
XI plastyczny Owoce i warzywa – zdrowo się odżywiam IV – VI A. Lis – Radosz, K. Jabłonowski
plastyczny Pomocna dłoń I – III IV – VI A. Bednarczyk – Robak, A. Doroszenko, E. Rakowska – Trześniak, K. Makowska
językowy My hobby – podcasts V – VI E. Dziubińska, A. Pytel
polonistyczny Reklama antyfonoholiczna IV – VI K. Kruszyńska, A. Grabara
XII polonistyczny Mały Mistrz Mowy Polskiej IV – VI M. Rydzewska, M. Drob
historyczny Dynastia Piastów IV – VI J. Kuna D. Weber
II matematyczny Avatar IV – VI M. Mańkowska, M. Brożek
III ortograficzny Mały mistrz ortografii IV – VI M. Drob, A. Glinka, A. Grabara
językowy Spelling is bee IV – VI A. Pytel, M. Mielcarek
plastyczny Gra planszowa o patronie lub historii naszej szkoły IV – VI T. Dyk
plastyczny Podróże Strzeleckiego IV – VI A. Lis- Radosz
IV literacki W Polskę na rowerze! IV – VI A. Drążewska, D. Gierczak, A. Pupek
językowo- plastyczny Kartka urodzinowa dla Królowej Wielkiej Brytanii Elżbiety II IV – VI A. Pytel E. Dziubińska
historyczny Historia Unii Europejskiej IV – VI D. Weber
V wiedzy Znam systemy religijne świata IV – VI T. Dyk
wokalny Piosenka turystyczno- wakacyjna IV – VI K. Stefaniuk, D. Gierczak, A. Pupek

PLANOWANE KONKURSY ZEWNĘTRZNE W KLASACH I – III

TERMIN RODZAJ NAZWA UCZESTNICY ORGANIZATOR KOORDYNATOR SZKOLNY
XI konkurs wiedzy o Polsce Piękna nasza Polska cała III  SP 355 H.Dudycz
XI – XII logopedyczny/plastyczny Pyszności z koszyczka babuni 0 – III Komlogo A.Stopa
I konkurs cichego czytania
ze zrozumieniem
Czytam i rozumiem III SP 257 A.Pawłowska
IV ortograficzny Ortografia do głowy trafia II – III SP 112 J.Kuna

E.Marek

V j. angielski English is easy II – III SP 154 A.Drążewska

E.Marek

j.angielski Warszawska Olimpiada Języka Angielskiego II – III SP 84 M.Skalska

PLANOWANE KONKURSY ZEWNĘTRZNE W KLASACH IV – VI

termin rodzaj nazwa uczestnicy organizator koordynator szkolny
X matematyczny Konkurs przedmiotowy IV – VI Mazowieckie Kuratorium Oświaty G. Kozakowska
polonistyczny Konkurs przedmiotowy IV – VI Mazowieckie Kuratorium Oświaty M. Rydzewska
czytelniczy Wielka liga czytelników IV – VI ZS 60 D. Gierczak
XI matematyczny Alfik IV – VI JERSZ M. Brożek

M. Mańkowska

historyczny „Losy żołnierza i  dzieje oręża polskiego…” IV – VI Mazowieckie Kuratorium Oświaty D. Weber
XII polonistyczny Alfik IV – VI JERSZ E. Kozakowska

K. Kruszyńska

historyczny Żołnierze wyklęci VI Towarzystwo Miłośników Polskiej Tradycji i Kultury D. Weber J. Kuna
I polonistyczny Znam mitologię V SP 231 M. Rydzewska
przyrodniczy Doświadczenia przyrodnicze IV – VI SSP 2 L. Sęktas
II przyrodniczy I Warszawski konkurs przyrodniczy IV – VI SP 227 L. Sęktas
III matematyczny Kangur IV – VI Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych M. Brożek

M. Mańkowska

recytatorski Warszawska Syrenka IV – VI Mazowieckie Kuratorium Oświaty M. Drob
uzdolnienia Ja też mam talent I – VI SP 154 J. Kuna A. Pupek k. Szczęśniak
IV ortograficzno- plastyczny Zasada, co do głowy wpada I – VI SP 154 M. Lewkowicz

A. Ambroziak A. Drewnik

ortograficzny Ortografia do głowy trafia IV – VI SP 112 M. Lewkowicz

A. Ambroziak

matematyczny Tangram 31 V – VI SP 31 G. Kozakowska
polonistyczny Opowiadamy legendy IV – VI Gim 23 A. Grabara
plastyczny Moja perspektywa integracji I – VI WCIES A. Łoń K. Stefaniuk
V językowy Warszawska Olimpiada języka angielskiego V – VI SP 84 E. Dziubińska
informatyczny Tik? – Tak! IV – VI Polskie Towarzystwo Informatyczne K. Fit
VI językowy English Master V – VI SP 314 A. Pytel, K. Pliszka