PLANOWANE KONKURSY WEWNĄTRZSZKOLNE

DLA DZIECI Z ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH ORAZ UCZNIÓW KLAS I – II

(ul. Aluzyjna, Sprawna)
ROK SZKOLNY 2014/2015

termin rodzaj konkursu nazwa uczestnicy(grupa wiekowa) organizator
X plastyczny MÓJ NAUCZYCIEL 0 – I H. Dudycz,
J. Kuna
plastyczny/językowy GREAT BRITAIN I – III E. Marek,
A. Drążewska
GRA EDUKACYJNA 0 – VI M. Lewkowicz,
A. Ambroziak
plastyczny ZACZAROWANA ZAKŁADKA I – II E. Gwiazda,
K. Mika
XI plastyczny ŻEBY  ZDROWYM BYĆ I A.Pawłowska,
A. Drewnik
plastyczno-techniczny
/logopedyczny
POMOC DO ĆWICZEŃ ODDECHOWYCH I – II K. Stefaniuk,
J. Szostakiewicz
fotograficzny BARWY JESIENI II – III M. Bartosz,
A. Jurek
plastyczny MAŁY POLAK 0 – I M. Lewkowicz,
A. Parzuchowska
XII plastyczny/językowy CHRISTMAS CARD I – II E. Marek,
A. Drążewska
plastyczny ŚWIĄTECZNA KARTKA II – III K. Mika,
A. Skowron,
A. Pupek
plastyczno-techniczny OSWOIĆ DOTYK I – III A. Łoń
plastyczny/ortograficzny ORTOGRAFIA  NA WESOŁO I – VI M. Lewkowicz,
A. Ambroziak
plastyczno-techniczny KOLOROWA CHOINKA II – III M. Bartosz,
A. Jurek
I plastyczny PORTRET BABCI I DZIADKA 0 – I A.Nowak,
A.Pawłowska,
A.Liwska-Jankiewicz
muzyczny KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK I – III W. Sabela,
E. Rycaj
czytelniczy CZYTELNIK TO JA II – III A.Drążewska,
D.Gierczak
plastyczny MOJA KOLOROWA ZAKŁADKA I – III A.Drążewska,
D.Gierczak
plastyczny PEJZAŻ ZIMOWY I – III M. Popławska
szachowy SZACH – MAT I – VI B. Sachrajda,
I. Biernat
II plastyczny/językowy MY PICTURE DICTIONARY II – III E. Dziubińska,
M. Skalska
recytatorski WARSZAWSKA SYRENKA
– eliminacje do etapu dzielnicowego
0 – III E. Marek,
A. Drążewska
III plastyczny o tematyce integracyjnej ETAP SZKOLNY OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU „RAZEM” I – VI K. Makowska,
A.Warchala,
E. Rakowska-Trześniak
muzyczny ENGLISH  SONG II – III E. Marek,
A. Drążewska
ortograficzny ORTOGRAFIA DO GŁOWY TRAFIA II – III J. Kuna,
E. Marek
recytatorski WIOSNA W POEZJI I – II E. Gwiazda,
K. Mika
językowy FUNNY HATS I – II E. Marek
plastyczny NAJPIĘKNIEJSZA PALMA WIELKANOCNA 0 – I H. Dudycz
plastyczny KARTKA WIELKANOCNA 0 – I A.Nowak,
A.Pawłowska,
A.Liwska-Jankiewicz
IV matematyczny  „OLIMPIADA  MATEMATYCZNA”
– eliminacje do konkursu dzielnicowego 
II – III H. Dudycz,
A. Pupek,
A. Skowron
literacki/logopedyczny BAJKA LOGOPEDYCZNA I – VI K. Stefaniuk,
J. Szostakiewicz
plastyczny POMOCNA DŁOŃ I – III A.Bednarczyk-Robak,
M. Janowska
plastyczny PTAKI POLSKI I M. Tokarska
fotograficzny WIOSNA II – III A.Grzybowska,
B.Rymuszka
V wokalny/językowy DISCOVERY ISLAND I E. Dziubińska
językowy ENGLISH IS EASY II – III E. Marek,
A. Drążewska
muzyczny FESTIWALOWA GIEŁDA PIOSENKI I – III W. Sabela,
E. Rycaj
przyrodniczy POLSKA TO NASZ KRAJ I – III M. Popławska
VI muzyczny PIOSENKA WAKACYJNO – TURYSTYCZNA I – VI K. Stefaniuk

 

PLANOWANE KONKURSY WEWNĄTRZSZKOLNE

DLA UCZNIÓW KL .II – VI

(UL. LEŚNEJ POLANKI)

ROK SZKOLNY 2014/2015

 

termin rodzaj nazwa Uczestnicy(II – III; IV-VI) organizator
IX fotograficzny WSPOMNIENIA Z WAKACJI IV – VI A. Lis – Radosz
X matematyczny A46 IV – VI M. Brożek
informatyczny GRAFIKA Z ZÓŁWIEM IV – VI K. Fit
plastyczno- językowy GREAT BRITAIN I – III A. Drążewska,
E. Marek
plastyczny   I – II E. Gwiazda,
K. Mika
gra edukacyjna   0 – VI M. Lewkowicz,
A. Ambroziak
XI językowy I READ AND UNDERSTAND – CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM V – VI K. Adamus,
K. Pliszka
polonistyczny MAŁY MISTRZ MOWY POLSKIEJ IV – VI M. Rydzewska,
M. Drob
czytelniczy KONKURS CZYTELNICZY IV – VI A. Drążewska,
D. Gierczak
informatyczny MINILOGIA IV – VI K. Fit
plastyczno- techniczny, logopedyczny STWORZENIE WŁASNEJ POMOCY DO ĆWICZEŃ ODDECHOWYCH I – III K. Stefaniuk,
J. Szostakiewicz
fotograficzny BARWY JESIENI II – III M. Bartosz,
A. Jurek
XII historyczny DYNASTIA PIASTÓW V – VI D. Weber
plastyczny KARTKA ŚWIĄTECZNA II – III A. Pupek,
A. Skowron,
K. Mika
plastyczno- językowy CHRISTMAS CARD I – II A. Drążewska,
E. Marek
plastyczno- ortograficzny ORTOGRAFIA NA WESOŁO I – VI A. Ambroziak,
M. Lewkowicz
plastyczno- techniczny OSWOIC DOTYK I – III A. Łoń
plastyczno- techniczny KOLOROWA CHOINKA II – III M. Bartosz,
A. Jurek
I czytelniczy CZYTELNIK TO JA II – III A. Drążewska,
D. Gierczak
ortograficzny   IV M. Piekarska
plastyczny PEJZAŻ ZIMOWY I – III M. Popławska
plastyczny MOJA KOLOROWA ZAKŁADKA I – III A. Drążewska,
D. Gierczak
muzyczny KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK I – III W. Sabela,
E. Rycaj
szachowy SZACH – MAT I – VI B. Sachrajda,
I. Biernat
II ortograficzny MAŁY MISTRZ ORTOGRAFII IV – VI E. Kozakowska,
M. Drob,
M. Rydzewska
recytatorski WARSZAWSKA SYRENKA 0 – III A. Drążewska,
E. Marek
plastyczno- językowy MY PICTURE DICITIONARY II – III E. Dziubińska,
M. Skalska
matematyczny K46 IV – VI M. Brożek
III językowy SPELLING IS EASY- LITEROWANIE IV A. Pytel,
D. Mielcarek
językowy FANNY HATS I – II E. Marek
ortograficzny ORTOGRAFIA DO GŁOWY TRAFIA II – III J. Kuna,
E. Marek
recytatorski   I – II E. Gwiazda,|
K. Mika
plastyczny o tematyce integracyjnej RAZEM- etap szkolny I- IV K. Makowska,
A. Warchala,
E. Rakowska- Trześniak
muzyczny ENGLISH SONG II – III A. Drążewska,
E. Marek
IV kulturowo- językowy, plastyczny AUSTRALIA IN CLOSE UP IV – VI K. Adamus,
K. Pliszka,
A. Pytel,
D. Mielcarek
polonistyczny MAŁY MISTRZ MOWY POLSKIEJ
matematyczny OLIMPIADA MATEMATYCZNA- etap szkolny II – III A. Pupek,
H. Dudycz,
A. Skowron
literacko- logopedyczny NAPISANIE BAJKI LOGOPEDYCZNEJ I – VI K. Stefaniuk,
J. Szostakiewicz
literacki W MOIM ŚWIECIE JEST WSZTSTKO MOŻLIWE IV – VI A. Drążewska,
D. Gierczak
literacki   M. Piekarska
plastyczny POMOCNA DŁOŃ I – III A. Bednarczyk- Robak,
M. Janowska
ortograficzny ŚMIESZNE DYKTANDO IV – VI A. Ambroziak,
M. Lewkowicz
fotograficzny WIOSNA II – III A. Grzybowska
B. Rymuszka
V językowy ENGLISH IS EASY II – III A. Drążewska,
E. Marek
recytatorski PIEKNA NASZA POLSKA CAŁA III – VI E. Kozakowska,
M. Drob
muzyczny FESTIWALOWA GIEŁDA PIOSENKI I – III W. Sabela,
E. Rycaj
wiedzy przyrodniczej POLSKA TO NASZ KRAJ I – III M. Popławska
kulturowo- plastyczny W CO SIĘ BAWIĆ? I – III B. Zagórowska
VI muzyczny PIOSENKA WAKACYJNO TURYSTYCZNA I – VI K. Stefaniuk