Imię i nazwisko dziecka Klasa Kategoria osiągnięcia Nazwa konkursu Osiągnięty wynik
Gutowska Gabriela  5g Humanistyczna DZIELNICOWY KONKURS RECYTATORSKI POROZMAWIAJMY
O POWSTANIU WARSZAWSKIM
I miejsce
Mrysz Mateusz  5g Humanistyczna DZIELNICOWY KONKURS RECYTATORSKI POROZMAWIAJMY
O POWSTANIU WARSZAWSKIM
II miejsce
Guzek Wikoria Humanistyczna DZIELNICOWY KONKURSRECYTATORSKI POROZMAWIAJMY
O POWSTANIU WARSZAWSKIM
I miejsce
Mrysz Mateusz  5g Humanistyczna DZIELNICOWY KONKURS RECYTATORSKI
O WIECZNE PIÓRO ODKRYWCY POEZJI
wyróżnienie za osobowość sceniczną
Staszkiewicz Magdalena  2d Artystyczna  KONKURS PLASTYCZNY ŚWIĄTECZNA KARTKA II miejsce
Całka Krzysztof 2d Artystyczna KONKURS  JESIEŃ ORIGAMI PŁASKIE, KÓŁKO – KONKURS PLASTYCZNO – TECHNICZNY II miejsce
Penczonek Kinga 2d Artystyczna KONKURS JESIEŃ ORIGAMI PŁASKIE, KÓŁKO – KONKURS PLASTYCZNO – TECHNICZNY III miejsce
Kotulińska Agata  4D Matematyczna ALFIK MATEMATYCZNY (ETAP SZKOLNY) I miejsce
Stodółka Dominika 4D Artystyczna WEWNĄTRZSZKOLNY KONKURS FOTOGRAFICZNY I miejsce
Stryjski Maksymilian 4D Humanistyczna WEWNĄTRZSZKOLNY KONKURS LOGOPEDYCZNY I miejsce
Skarżycki Krzysztof  6a Matematyczna KONKURS PRZEDMIOTOWY  (KONKURSU KURATORYJNEGO
Z MATEMATYKI)
laureat etapu wojewódzkiego
Prokopiak Kacper 2c Humanistyczna KONKURS CZYTELNICZY KLASY II I III CZYTELNIK TO JA – 13.01.2015 R. I miejsce
Sobiech Szymon 3g Humanistyczna KONKURS CZYTELNICZY KLASY IV- VI JESTEM CZYTELNIKIEM- 28.11.2014R. I miejsce
Dąbrowska Weronika  4c Humanistyczno-artystyczna KONKURS PLASTYCZNO JĘZYKOWY CHRISTMAS CARD 17.12.2014R. I miejsce
Urbaniak Katarzyna 5 a Humanistyczno-artystyczna KONKURS PLASTYCZNO JĘZYKOWY CHRISTMAS CARD- 17.12.2014R.- I miejsce
Kwaśnik Agnieszka 6 e Humanistyczno-artystyczna KONKURS PLASTYCZNO JĘZYKOWY CHRISTMAS CARD- 17.12.2014R.- I miejsce
Gałczyński Maksymilian 1 a Humanistyczno-artystyczna KONKURS PLASTYCZNO JĘZYKOWY CHRISTMAS CARD- 17.12.2014R.- I miejsce
Dopierała Julia 2e Humanistyczno-artystyczna KONKURS PLASTYCZNO JĘZYKOWY CHRISTMAS CARD- 17.12.2014R.- I miejsce
Rypulak Julia 3f Humanistyczno-artystyczna KONKURS PLASTYCZNOJĘZYKOWY CHRISTMAS CARD- 17.12.2014R.- I miejsce
Stodółka Zuzanna 1d Artystyczna KONKURS PLASTYCZNY GREAT BRITAIN- KL.I-III – 30.10.2014R. I miejsce
Dopierała Julia 2e Artystyczna KONKURS PLASTYCZNY GREAT BRITAIN- KL.I-III – 30.10.2014R. I miejsce
Ostrowski Miłosz 3 g Artystyczna KONKURS PLASTYCZNY GREAT BRITAIN- KL.I-III – 30.10.2014R. I miejsce
 Kotulińska Hanna 1 i Artystyczna KONKURS PLASTYCZNY NA NAJŁADNIEJSZĄ ZAKŁADKĘ DO KSIĄŻKI- KL.I-III – 16.12.2014- 16.01.2015R. I miejsce
  Hetman Barbara 1 g Artystyczna KONKURS PLASTYCZNY NA NAJŁADNIEJSZĄ ZAKŁADKĘ DO KSIĄŻKI- KL.I-III – 16.12.2014- 16.01.2015R. I miejsce
Baranowska Kinga 1 i Artystyczna KONKURS PLASTYCZNY NA NAJŁADNIEJSZĄ ZAKŁADKĘ DO KSIĄŻKI- KL.I-III – 16.12.2014- 16.01.2015R. I miejsce
Safiańczuk Michał 2 a Artystyczna KONKURS PLASTYCZNY NA NAJŁADNIEJSZĄ ZAKŁADKĘ DO KSIĄŻKI- KL.I-III – 16.12.2014- 16.01.2015R. I miejsce
Bogacz Sebastian 3 c Artystyczna KONKURS PLASTYCZNY NA NAJŁADNIEJSZĄ ZAKŁADKĘ DO KSIĄŻKI- KL.I-III – 16.12.2014- 16.01.2015R. I miejsce
Bartoś Jagoda 4 f Humanistyczna KONKURS KRASOMÓWCZY MAŁY MISTRZ MOWY POLSKIEJ – KL. IV- VI- 25 I 26.11.2014 R. I miejsce
Gutowska Gabriela  5 g Humanistyczna KONKURS KRASOMÓWCZY MAŁY MISTRZ MOWY POLSKIEJ – KL. IV- VI- 25 I 26.11.2014 R. I miejsce
Golonko Zuzanna 6 b Humanistyczna KONKURS KRASOMÓWCZY MAŁY MISTRZ MOWY POLSKIEJ – KL. IV- VI- 25 I 26.11.2014 R. I miejsce
Budek Julia 2b Artystyczna KONKURS KOLĘD
I PASTORAŁEK (KONKURS WEWNĘTRZNY)
I miejsce
Berna Aleksandra 2b Artystyczna KONKURS KOLĘD
I PASTORAŁEK (KONKURS WEWNĘTRZNY)
I miejsce
Korejwo Wiktoria 2b Artystyczna KONKURS KOLĘD
I PASTORAŁEK (KONKURS WEWNĘTRZNY)
I miejsce
Lemankiewicz Alicja IB Artystyczna KONKURS KARTKA
Z WAKACJI
pierwsze miejsce
Marszałek Nina Ib Artystyczna KONKURS  WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA LALECZKI UNICEF  wyróżnienie.
Wojciechowski Jan 5h Matematyczna  OGÓLNOPOLSKI KONKURS ALFIK MATEMATYCZNY 2014 Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku
Skarżycki Krzysztof 6a Matematyczna OGÓLNOPOLSKI KONKURS ALFIK MATEMATYCZNY 2014  Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku
Harasimiuk Wiktor  3c Matematyczna OGÓLNOPOLSKI KONKURS ALFIK MATEMATYCZNY 2014 Dyplom za uzyskanie dobrego
Ścioch Jakub 4f Matematyczna  OGÓLNOPOLSKI KONKURS ALFIK MATEMATYCZNY 2014 Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku
Kwaśnik Agnieszka 6e Matematyczna  OGÓLNOPOLSKI KONKURS ALFIK MATEMATYCZNY 2014 Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku
Kotulińska Agata 4d Matematyczna SZKOLNY  KONKURS MATEMATYCZNY A46 Klasy IV I miejsce
Ścioch Jakub 4f Matematyczna SZKOLNY  KONKURS MATEMATYCZNY A46 I miejsce
Wojsław Paweł 4e Matematyczna SZKOLNY  KONKURS MATEMATYCZNY A46 II miejsce
Błaszczuk Kornelia  4d Matematyczna SZKOLNY  KONKURS MATEMATYCZNY A46 – III miejsce
Zakrzewski Michał  4d Matematyczna SZKOLNY  KONKURS MATEMATYCZNY A46 IV miejsce
Czerwiński Bartłomiej  5h Matematyczna SZKOLNY  KONKURS MATEMATYCZNY A46 Klasy VI miejsce
Maciejonek Filip  5h Matematyczna SZKOLNY  KONKURS MATEMATYCZNY A46  II miejsce
Wojciechowski Jan 5h Matematyczna SZKOLNY  KONKURS MATEMATYCZNY A46 II miejsce
Wojciechowski Kuba 5b Matematyczna SZKOLNY  KONKURS MATEMATYCZNY A46 II miejsce
Klimczewska Magdalena  5g Matematyczna SZKOLNY  KONKURS MATEMATYCZNY A46 III miejsce
Skarżycki Krzysztof  6a Matematyczna SZKOLNY  KONKURS MATEMATYCZNY A46 Klasy VI
I miejsce
Kwaśnik Agnieszka 6e Matematyczna SZKOLNY  KONKURS MATEMATYCZNY A46 II miejsce
Wilczewska Oliwia  6c Matematyczna SZKOLNY  KONKURS MATEMATYCZNY A46 III miejsce
Wojciechowski Konrad –  6a Matematyczna SZKOLNY  KONKURS MATEMATYCZNY A46  IV miejsce
Siebielec Julia  6a Matematyczna SZKOLNY  KONKURS MATEMATYCZNY A46 V miejsce
Kozłowska Natalia 1a Artystyczna ŚPIEWAMY PRZEBOJE NASZYCH RODZICÓW  ZAKRES DZIELNICOWY II miejsce
Borowski Paweł 3e Sportowy MISTRZOSTWA BIAŁOŁĘKI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W SZACHACH III miejsce